تاریخچه

شرکت پارس کندو با سابقه 50ساله در تولید و پرورش زنبور عسل از سال 1385 با نام تجاری پارس کندو فعالیت خود را در زمینه بسته بندی آغاز نموده و با بهره گیری از ماشین آلات و دستگاهای اتوماتیک و نگرش اصولی نسبت به نیاز به بازار و مشتریان و کیفیت محصول سعی در رضایت مصرف کنندگان دارد.

چشم انداز

صنایع غذایی پارس کندو پیشتاز در صنعت کشور بر آن است تا با بهره گیری از کلیه منابع  بهترین و ممتاز ترین عسل همراه با به روز ترین نوع بسته بندی را با تاکید بر اصل رضایت مندی ارائه نماید .

مأموریت

تولید محصولاتی منطبق با استاندارد ملی و ایجاد تنوع در بسته بندی با توجه به سلیقه مصرف کنندگان ایرانی و افزایش کیفیت و کمیت مستمر محصولات و همچنین توسعه روز افزون بازار های داخلی و خارجی و تکریم مشتری 
کیفیت
ما معتقدیم که مشتریان ما بهترین تبلیغات ما هستند. ما تلاش می کنیم تا فقط محصولاتی با بالاترین کیفیت ممکن با هدف ساختن تجربیات خاطره انگیز را تولید کنیم.
بی نقصی
مسئولیتی است که مجموعه در نظر دارد در حرف و عمل به طور کامل اجرا نماید. 
کار گروهی
این مسئولیت همگانی است که ما از گروه خود انتظار داریم تا بتوانند راه حل های بهینه برای تمرکز بر روی دستیابی به اهداف مشترک ارائه دهند.
احترام
ما به شرکا، کشاورزها و مشتریان خود احترام می گذاریم و برای آن ها ارزش قائلیم، در نتیجه برای پیدا کردن راه هایی برای ارزش دادن به آن ها سخت می کوشیم.

گواهینامه ها و افتخارات